УКРАЇНА

05:25

26.05

Гроші

Європа сказала «так» українському вину

0

На правах реклами

    Вперше нагороди європейського журі удостоїлося українське вино - приз «100% натуральне» отримали вина ТМ Oreanda  

 Французи, італійці та іспанці вважаються кращими винними експертами в світі - їх позитивна оцінка - це гарантія якості й квиток у європейську еліту виноробства.

 Щорічно Європейська Бізнес Асамблея, яка об´єднує найбільші підприємства Старого Світу, визначає тих, хто позитивно впливає на розвиток галузей, використовує новітні розробки і пропонує кращі товари.

Вперше нагороди європейського журі удостоїлося українське вино - приз «100% натуральне» отримали вина ТМ Oreanda.

Неттін Джон, генеральний директор Європейської Бізнес Асамблеї: «Кримські вина стали для мене справжнім відкриттям, вони гідні стояти в одному ряду з кращими зразками європейського виноробства.

Тішить, що в Україні є виробники, які дотримуються глобальних трендів і виробляють натуральне вино високої якості. Саме такі продукти та напої сьогодні вибирають споживачі у всьому світі».

Виноградники Кримського винного дому знаходяться практично на березі Чорного моря. Як і на провідних європейських виноробнях, на підприємстві діє весь ланцюжок створення вина - від вирощування винограду до розливу готового продукту.

Трудяться тут винороби з великим досвідом, а сам завод оснащений сучасним обладнанням. Натуральність і високу якість вироблюваного вина підкреслює європейський дизайн. Стриманість в оформленні, глибокі приглушені кольори, оливкові пляшки - все це служить орієнтиром споживачам.

«Ми дорожимо репутацією. Все вино Oreanda виробляємо з власного винограду. Приміром, «Кагор» виготовляємо з винограду сортів Сапераві, Каберне Совіньон і тільки за класичною технологією», зазначила Дарія Залуцька, бренд-менеджер ТМ Oreanda.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus