УКРАЇНА

03:26

22.05

Гроші

У Міндохзборів намалювали портрет типового контрабандиста

0

      У відомстві склали рейтинг схем нелегального ввезення мобільних телефонів у країну

На думку експертів Міністерства доходів і зборів, типовий контрабандист - це турист, який повертається в Україну літаком, а у валізі у нього кілька телефонів IPhone.

«Щоб не видати себе, він вибирає «зелений коридор». Після викриття спочатку намагається «розплатитися» з працівником Міндохзборів одним з телефонів. Проте далі, під тиском обставин, зізнається у спробі порушити закон», - зазначають у міністерстві.

За даними Міндохзборів, з початку року працівниками відомства припинено 43 спроби незаконно ввезти в Україну мобільні телефони. Загалом, вилучено 231 телефон загальною вартістю майже 520 тис. грн.

«У більшості випадків це були телефони торгової марки IPhone. Вилучено більше 76 одиниць такої продукції на загальну суму майже 350 тис. грн, що складає більше 67% від загальної вартості всіх вилучених працівниками Міндоходів телефонів», - зазначають у відомстві.

У переважній більшості до спроб незаконно ввезти в Україну мобільні телефони причетні громадяни - в 98% від загальної кількості таких порушень саме громадяни були учасниками цих угод.

Слід зазначити, що в 95% випадків громадяни діють досить передбачувано.

Рейтинг схем, що використовують громадяни, щоб ввезти мобільні телефони без оподаткування, виглядає наступним чином:

1 місце - 44% - порушення громадянами порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю («зелений коридор») -19 випадків на загальну суму 303,8 тис. грн.

2 місце - 37% - пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів, заборонених до такого пересилання - 16 фактів, вилучено 27 телефонів на суму майже 132,4 тис. грн.

3 місце - 14% - недекларування телефонів - 6 фактів, вилучено 60 телефонів на суму майже 70 тис. грн.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus