УКРАЇНА

17:59

24.06

Улюблений підрядник Колеснікова поїде будувати мости й аеропорт до Туркменістану

Улюблений підрядник Колеснікова поїде будувати мости й аеропорт до Туркменістану

0

  Фінансово-промислова група «Альтком» підписала контракти з трьома туркменськими державними компаніями на будівництво двох мостів та аеропорту 

Про це йдеться в повідомленні «Альткому».

З компанією «Туркменавтоєллари» («Туркменські автодороги») підписано угоду на будівництво автодорожнього мосту загальною довжиною 1600 м.

З компанією «Туркмендеміреллари» (Туркменські залізниці) - на будівництво залізничного мосту загальною довжиною 1750 м.

Ці два мости через річку Амудар´я з´єднають міста Туркменабад і Фарап.

З компанією «Туркменховаєллари» (Державна національна служба - Туркменські авіалінії) на будівництво міжнародного аеропорту в Туркменабаді пропускною здатністю 500 пасажирів на годину.

Фахівці «Альткому» вже приступили до роботи на об´єктах - проходить заготівля матеріалів, будуються побутові приміщення для персоналу, на будмайданчик завозиться техніка, монтуються бетонно-змішувальні вузли, виконується весь комплекс підготовчих робіт, а також роботи нульового циклу.

На будівництві планується задіяти близько 600 українських фахівців і до 2 тисяч туркменських.

Як повідомляли «Коментарі», сума контрактів з «Альткомом» на будівництво аеропорту і двох мостів у Туркменії складе близько $1 млрд.

Довідка «Коментарів»: ФПГ «Альтком» об´єднує ряд підприємств, що займаються видобутком, виготовленням і переробкою будівельної сировини й матеріалів, а також виконує роботи з проектування, промислового й цивільного будівництва і будівництва автодоріг будь-якої категорії.

Під час підготовки до Євро-2012 група із завидною постійністю вигравала тендери на будівництво і реконструкцію доріг, а також злітно-посадочних смуг. Українські ЗМІ не раз пов´язували цю групу з колишнім віце-прем´єром - міністром інфраструктури Борисом Колесніковим. Який, до всього іншого, був відповідальний за підготовку до Євро-2012. Тим не менше, «Альтком» офіційно спростував будь-який зв´язок з Колесніковим, уточнюючи, що засновниками та власниками компаній групи є Олександр Тисленко та Сергій Павлічов.

Компанія «Альткомкиївбуд» - перша в рейтингу компаній, які найбільше заробили на будівництві львівських об´єктів під час підготовки та проведення чемпіонату «Євро-2012». Вона отримала 6 замовлень на загальну суму 1,86 млрд гривень.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus