УКРАЇНА

15:17

22.05

Гроші

Залізничники СНД домовилися про співпрацю без Митного союзу

0

  В Одесі відбулася конференція керівників залізничних адміністрацій країн, що входять в Організацію співробітництва залізниць

Після її завершення учасники підписали протокол, в якому окреслили плани спільної роботи на поточний рік.

Як відомо, в ОСЗ входять 25 держав Європи та Азії, зокрема, пострадянських країн.

«Весь минулий тиждень постійно діючі комісії та робочі групи Організації співробітництва залізниць вирішували питання в галузі міжнародних залізничних перевезень між країнами Європи та Азії. Зокрема, обговорювалися такі питання, як єдиний транзитний тариф і використання електронного обміну даними при організації перевезень. Були розглянуті спільні конкурентоспроможні пропозиції, обговорювалися різні правила і багато інших нормативних транспортних документів, що стосуються як вантажних, так і пасажирських міжнародних перевезень і тарифної політики», - повідомили в прес-службі УЗ.

Нагадаємо, 25 квітня Президент Російської Федерації Володимир Путін зробив заяву про можливу деіндустріалізацію економіки України у разі її невступу до Митного союзу. Пізніше в ефірі каналу «Інтер» радник Путіна Сергій Глазьєв висловив думку про те, що Угода про зону вільної торгівлі з Євросоюзом назавжди закриває можливість участі у Митному союзі з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Тим часом, залізничні адміністрації України та країн-партнерів успішно співпрацюють у рамках Організації співробітництва залізниць. Нинішнє засідання в Одесі було вже двадцять восьме за рахунком.

«Керівники залізничних адміністрацій країн-учасниць ОСЗ вважають, що залізнична система багатьох країн повинна працювати як єдиний злагоджений механізм на транспортному ринку, тому підкреслюють важливість участі у цій міжнародній організації», - зазначають в УЗ.

Нагадаємо, в рамках Організації співробітництва залізниць щорічно перевозиться більше 6 млрд тонн вантажів. Вантажні перевезення є прибутковими для Укрзалізниці, за рахунок яких вона дотує пасажирський сектор. За три місяці 2013 збитки від перевезення пасажирів української залізничної адміністрації склали більше 1,8 млрд гривень.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus