УКРАЇНА

09:54

25.04

Гроші

Водіям придумають нові штрафи за спілкування по телефону

0

Розмови по телефону водіїв міжміських маршруток під час керування транспортом пропонують карати штрафом до 1275 грн

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, яким пропонується збільшити штрафи для водіїв маршруток за використання мобільних телефонів під час керування транспортним засобом.

Автор документа, яким вносяться зміни до ст.1212 Кодексу України про адміністративні правопорушення - нардеп від фракції  УДАР Олександр Мочков.

Так, передбачається встановити штраф від 50 до 75 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1275 грн) для водіїв маршруток і автобусів, що здійснюють міжміські чи міжнародні перевезення.

Повторне аналогічне порушення протягом року тягне за собою позбавлення права керувати транспортними засобами на строк від 1 до 3 років.

«Використання водіями під час руху транспорту засобів зв´язку, не обладнаних технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук, є однією з причин створення небезпечних ситуацій на дорозі. «Особливо це небезпечно, коли під час руху засобами зв´язку користуються водії транспорту, що працюють у режимі маршрутних таксі, а також водії транспортних засобів, що здійснюють міжміські чи міжнародні перевезення пасажирів», - пояснив автор документа.

Разом з тим Мочков зазначив, що діючі штрафи за це порушення встановлені в розмірі від 25 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 425 до 510 грн) і не відповідають рівню загрози життю пасажирів.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus