УКРАЇНА

13:31

23.05

Гроші

Вілкул візьме плату з вантажівок

0

    Віце-прем´єр-міністр Олександр Вілкул виступає за введення плати за користування дорогами для вантажного транспорту з навантаженням на вісь 11,5 тонн

Про це повідомляє прес-служба віце-прем´єра.

«Потрібне впровадження європейської системи контролю за ваговими нормами і плати за користування дорогами для вантажного транспорту з навантаженням на вісь 11,5 тонн, а також посилення відповідальності та штрафів за перевищення вагових норм», - вважає Вілкул.

Він представив на засіданні Кабінету Міністрів концепцію стратегії розвитку автодорожнього господарства, яка була розроблена на основі аналізу практики розвитку та управління автодорожнього господарства в країнах Європейського Союзу.

У повідомленні наголошується, що 88% автодоріг в Україні спроектовані на навантаження на вісь 6 тонн. У той час як сучасний вантажний автотранспорт має навантаження 11,5 тонн на вісь. Кількість великовантажного транспорту щорічно зростає. «За оцінкою експертів 30-40% великовантажних автомобілів виїжджають на дороги з понаднормативним завантаженням. За розрахунками експертів рух великовантажного автотранспорту зменшує міжремонтні періоди автодоріг і мостів у 2 рази», - повідомляє прес-служба віце-прем´єра.

Нагадаємо, 10 квітня прем´єр-міністр Микола Азаров зажадав від Вілкула активізувати ремонт доріг.

У березні Вілкул доручив Міністерству інфраструктури, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та державному агентству автомобільних доріг «Укравтодор» провести відновлювальний ремонт доріг до 1 травня.

Кабінет Міністрів має намір виділити 7,2 млрд гривень на будівництво і ремонт доріг.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus