УКРАЇНА

18:32

22.05

«Міжнародна група морепродуктів» взяла участь у ESE-2013

«Міжнародна група морепродуктів» взяла участь у ESE-2013

0

Компанія - єдина з України, яка взяла участь у найбільшій європейській виставці риби і морепродуктів European Seafood Exposition 23-25 ​​квітня 2013

«Міжнародна група морепродуктів» 4-й рік поспіль представила Україну експозицією продукції власного виробництва на світовій виставці такого рівня.

Як зазначив директор ТОВ «Міжнародна група морепродуктів» Олег Пуха, основні цілі участі у виставці - розширення експорту, підтримка наявних  ділових відносин, обмін досвідом та презентація новинок - були досягнуті.

«Участь у цій виставці дозволяє заявити про запуск нових зразків продукції, укласти вигідні угоди з покупцями, дізнатися про новітні тенденції в галузі. Також це чудовий спосіб знайти нових постачальників і нові морепродукти, налагодити міцні галузеві зв´язку, які допоможуть постачати українських покупців необхідної їм продукцією за найкращою ціною», - пояснив Пуха.

 

Нагадаємо, 21-а щорічна виставка морепродуктів European Seafood Exposition і 15-а щорічна виставка переробки морепродуктів Seafood Processing Europe пройшли в квітні 2013 року в Брюсселі.

Довідка про компанію: Компанія «Міжнародна група морепродуктів» була заснована в Україні в 1999р. Сьогодні МГМ - безперечний лідер в галузі торгівлі морепродуктами, що пропонує своїм партнерам найширший асортимент риби і морепродуктів.

Основні види діяльності - імпорт / експорт, виробництво, дистрибуція, опт / роздріб. Асортимент нараховує більш ніж 300 найменувань риби і морепродуктів.

Компанії належить рибопереробний завод, що має євро-номер (10-03-20 FP), систему контролю якості та безпеки продукції HACCP та сертифікацію FSSC 22000 (ISO 22000:2005, BSI PAS 220:2008).

Продукція випускається під власними торговими марками: «Flagman», «Флотілія», «Пивний NABEER», «Гурман-меню», «Легенда Камчатки» тощо.

«МГМ» забезпечує контроль якості своєї продукції на всіх етапах - від вилову і транспортування, до виробництва готових продуктів і доставки їх у торговельні мережі.

У групу компаній входить ультрасучасний холодильно-логістичний комплекс «Ice Terminal», призначений для зберігання продукції в низьких температурах. Комплекс «Ice Terminal» внесений до Книги Рекордів України в категорії «Бізнес і технології» як найбільший і найсучасніший холодильний логістичний комплекс України.

Як відзначають в МГМ, компанія «робить все можливе для встановлення довгострокових та взаємовигідних відносин з партнерами і будує свій бізнес, керуючись принципами відповідальності, надійності, гнучкості та оперативності».

Виставка Seafood є загальним з´їздом для переробників і виробників рибної галузі всього світу. Це виставковий захід складається з експозиції морепродуктів ESE (European Seafood Exposition) та виставки переробки морепродуктів SPE (Seafood Processing Europe).

ESE проводиться щорічно з 1993 року і призначена для споживачів морепродуктів і риби. SPE проводиться щорічно з 1999 року і призначена для споживачів сучасних технологій, обладнання та послуг з їх переробки і транспортування.

У зв´язку з тим, що ці дві виставки взаємопов´язані, вони проводяться разом і вважаються обов´язковим для відвідування заходом, оскільки дозволяють раціоналізувати закупівельну діяльність і легко знайти джерело величенного асортименту морепродуктів, послуг та обладнання під одним дахом.

У виставках European Seafood Exposition 2013 беруть участь понад півтори тисячі компаній із 140 країн світу. Основні учасники - представники ресторанів, супермаркетів, мереж громадського харчування, підприємств харчування, дистриб´ютори, реселлери, споживачі, експортери та імпортери морепродукції та інші фахівці даної галузі.

European Seafood Exposition є однією з найбільших у світі, врівні з виставками в Бостоні та Китаї.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus