УКРАЇНА

05:13

21.04

Гроші

У Азарова віддали держзакупівлі «донецькому»

0

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі змінено директора Департаменту з держзакупівель

Як передає «ZN.UA», 15 квітня був звільнений Борис Горбанський - колишній податківець, який в минулому був проти появи Тендерної палати. Він протримався на посаді директора 8 місяців, із серпня минулого року.

Новим директором призначено Андрія Євгеновича Рубана. Як він повідомив журналістам, у нього два дипломи Донецького національного університету за спеціальностями «облік та фінанси» і «правознавство».

Кандидат юридичних наук. Кандидатську захищав у Харківському національному університеті внутрішніх справ за темою «Адміністративно-правове регулювання автомобільних перевезень».

У 2000-2004 рр. працював у Слов´янській об´єднаній податковій інспекції, а потім - у податковій міліції (сам родом зі Слов´янська). Його останнім місцем роботи був Донбаський державний педагогічний університет. На позиції доцента він викладав на факультеті економіки і управління, кафедрі обліку і аудиту. І одночасно виконував обов´язки керівника спеціального підрозділу для тих, хто здобуває другу освіту.

Разом з тим Рубан зізнався, що досвіду у сфері держзакупівель у нього немає.

Нагадаємо, з кінця 2012 року Мінекономрозвитку і торгівлі керує Ігор Прасолов, колишній гендиректор холдингу «СКМ».

Крім того, нові призначення відбулися на низці підприємств: ДП «Зовнішторгвидав України», яке адмініструє офіційний веб-портал з держзакупівель tender.me.gov.ua і видає «Вісник державних закупівель», а також сам «Вісник ...».

Директором підприємства призначено Володимира Масалітіна, а головним редактором - Володимира Авдєєнка. Останнім часом ці позиції поперемінно обіймав Володимир Новік, колишній голова департаменту з держзакупівель при Богдані Данилишині.

На посаді головного спеціаліста в Антимонопольному комітеті Масалітін забезпечував роботу Міжвідомчої комісії, яка надавала дозвіл на закупівлю у одного учасника (2007-2008 рр.).

Потім він був радником голови Держспоживстандарту, а останні півроку працював начальником підрозділу цінових експертиз «Зовнішторгвидав».Також новий редактор «Вісника» до цього працював у системі прокуратури.

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus