УКРАЇНА

14:40

27.05

У межах Форуму відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар 2012»

У межах Форуму відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар 2012»

В Одесі відбудеться Міжнародний форум корпоративних секретарів

0

На правах реклами

24-25 травня 2013 року у великому залі Одеської кіностудії проходитиме Міжнародний форум корпоративних секретарів

Останнім часом у зв´язку з розвитком корпоративного управління активно зростає і роль корпоративного секретаря. Саме від нього залежить координація роботи всіх органів управління корпорації або акціонерного товариства, обмін інформацією між органами управління та акціонерами. Корпоративний секретар - це не технічна посада, а різносторонній керівник зі своїм апаратом.

В Україні корпоративні секретарі з´явилися вже досить давно й їхня діяльність є, мабуть,  найбільш «міжнародною» серед всіх тем корпоративного управління, тому вона зарегульована нормами національного законодавства, а вимоги до корпоративних секретарів формуються, швидше, на рівні «найкращої практики». Адже що вищим є рівень корпоративного секретаря, то вищим є рівень корпоративного управління. Недарма у Великобританії корпоративного секретаря називають «рука за троном», за рівнем оплати ця позиція там зазвичай входить до числа топ-10 в компанії.

Метою Форуму є створення єдиної платформи для обговорення та демонстрації найкращих українських та міжнародних практик корпоративних секретарів, обговорення питань щодо поліпшення корпоративного законодавства і впровадження найкращих стандартів і практик корпоративного управління в Україні.

У рамках Форуму відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар 2012 року», номінанти якого поділяться досвідом своєї роботи, представлять учасникам Форуму бізнес-кейси і проведуть майстер-класи «Досвід роботи корпоративного секретаря». Докладніше про конкурс та умови участі на сайті www.cgpa.com.ua.

Крім цього учасникам Форуму надається унікальна можливість взяти участь в екскурсії за легендарною Одеською кіностудію і, звісно, поспілкуватися зі своїми колегами у неформальній обстановці під час банкету на честь переможців конкурсу.

Організатори: Професійна асоціація корпоративного управління, Український інститут корпоративного управління, Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC).

Співорганізатор: Investor Relations Agency. Офіційний фінансовий партнер - «МАРФІН БАНК». Офіційний партнер - компанія «Емкон». Комунікаційний партнер - компанія LG. Алкогольний партнер - Дім марочних коньяків «Таврія».

Форум проходить за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Агентства з інфраструктури та розвитку фондового ринку (SMIDA), Української біржі, Фондової біржі «ПФТС» та Одеської кіностудії. Генеральний медіа-партнер - тижневик «Коментарі».

Event-провайдер форуму: компанія Event Envoy.

Детальна інформація про захід на сайтах: www.cgpa.com.ua, www.ucgi.com.ua і www.eventenvoy.com.ua. Довідки за телефонами: 38 044 221 2635, 38044278 1252.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus