УКРАЇНА

18:45

24.05

Джипи і кросовери будуть обкладатися в Україні одним з найнижчих ввізних мит в Європі

Джипи і кросовери будуть обкладатися в Україні одним з найнижчих ввізних мит в Європі

У Азарова вирішили звільнити від спецмита круті джипи

0

Кабінет Міністрів України затвердив законопроект, в рамках якого ввізне мито на імпортні автомобілі з об´ємом двигуна більш ніж 3000 см3 будуть знижені з нинішніх 6% до 5%

Ці дії Кабмін здійснює в рамках угоди із СОТ і  згідно із зобов´язаннями України щодо приведення власного законодавства у відповідність до  протоколів СОТ, передає AUTO-Consulting.

Таким чином, автомобілі з об´ємом двигуна більш ніж 3 л будуть обкладатися в Україні одним з найнижчих ввізних мит в Європі. Нагадаємо, що в самому ЄС на подібні автомобілі встановлено мито в розмірі 10%.

За оцінками видання, в 2012 році на частку автомобілів з бензиновими двигунами більш ніж 3 л припадало 3% ринку, порівняно з 2011 роком збут таких автомобілів скоротився майже на тисячу одиниць. Після введення в Україні спецмита на автомобілі з об’ємом  1,0-2,2 л автомобільний ринок буде тяжіти до більш кубатурних автомобілів, а зниження мита на 3-літрові авто і вище додасть цьому процесу більшої динаміки.

Зазначимо, що  двигуном об’ємом  3000 см3 оснащені позашляховики, кросовери.

Як повідомляли «Коментарі», Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення з 15 квітня запровадити  ввізне мито на імпортні автомобілі з об´ємом двигуна від 1 до 2,2 л у розмірі 6, 46-12,95%.

Це рішення ініціювали в Мінекономрозвитку, пропонуючи запровадити  мито терміном на три роки. Спеціальне мито стягуватиметься додатково до наявного у 10%.

Члени Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) оголосили про свою неучасть в автосалоні SIA та інших автовиставках – такою була реакція автоімпортерів на спроби Мінекономіки запровадити  спецмито на іномарки.

22 березня в Київський окружний адміністративний суд подано позов про неправомірні дії уряду щодо введення мита на імпортні автомобілі. Позивачами виступили партнери юридичної фірми «Легато» Олександр Величко та Юрій Філь.

Також нагадаємо, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі відтермінувала введення спецмита на імпорт гібридних автомобілів до 28 лютого 2014 року.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus