УКРАЇНА

00:56

24.01

Гроші

Покупець на UMH group поки не знайшовся

0

      UMH group спростовує чутки про свій продаж  

«Компанія працює в колишньому режимі», - запевнили портал «МедіБізнес» у відповідь на запит, який з´явився щодо неофіційної інформації про зміну власників.

Сьогодні, 25 квітня, в медійному співтоваристві стала обговорюватися інформація, з посиланням на анонімні джерела, з продажу UMH group. Серед покупців у чутках фігурували структури Рината Ахметова (ДПЕК).

Григорій Шверк, перший віце-президент UMH Group, надав МБ офіційний коментар:

«У нас є спільний бізнес із структурами Рината Леонідовича Ахметова - холдинг порталів UOV. У цьому бізнесі UMH Group володіє контрольним пакетом акцій і ніяких переговорів про перерозподіл часток або викуп не ведеться. Також ми не ведемо жодних переговорів з Ринатом Леонідовичем чи афілійованими з ним структурами щодо продажу будь-якої частини нашого бізнесу і, тим більше, всієї групи UMH».

Нагадаємо, вчора з´явилася інформація про те, що UMH group прийняла рішення про викуп часток партнера у спільних проектах «Наше Радіо» та КП Медіа. Після реалізації опціону UMH group стане єдиним власником проектів «Кореспондент», Korrespondent.net, «Наше Радіо» та холдингу порталів «United Online Ventures».

UMH Group в Україні управляє портфелем з понад 50 брендів з лідируючими позиціями на ринках Інтернету, радіо та преси. У Росії входить в десятку найбільших гравців видавничого ринку. З травня 2008 року GDR компанії котируються на Франкфуртській фондовій біржі. У 42 офісах компанії в Росії й Україні працює близько 4000 співробітників. Додаткова інформація на сайті www.umhgroup.com.

Теги: Ринат Ахметов, медіа-бізнес, UMH Group, продаж, угода

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus