УКРАЇНА

09:55

25.04

Гроші

МВС накупило шкарпеток і чобіт на 53 млн грн

0

  Міністерство внутрішніх справ України за результатами тендерів уклало низку угод на придбання одягу та взуття на 53,40 млн гривень

Така інформація оприлюднена у «Віснику державних закупівель», передають «Наші Гроші».

Найдорожчими виявилися хромові чоботи по 2 465 грн за пару. За такі гроші, як зазначає видання, можна придбати лакові жіночі чоботи з натуральної шкіри з обробкою.

Також у відкритих джерелах є дані про продаж хромових офіцерських чобіт при обсязі від 30 пар по 1500 грн, що з урахуванням ПДВ дає ціну 1800 грн.

Крім того, в одному з тендерів на поставку блакитних сорочок кілька фірм подавали заявки на 10-15% дешевше, ніж в обраного переможцем ТОВ ПП «ДіСі».

Наприклад, державне підприємство МВС України «Інформ-Ресурси» пропонувало сорочки по 120 грн. Проте МВС купило сорочки по 137 грн.

Міністерство відхилило всі дешевші пропозиції через невідповідність запропонованих сорочок технічним вимогам.

Крім того, МВС придбало напівшерстяні шкарпетки по 11,80 грн без урахування ПДВ, оскільки постачальником було обрано підприємця А.Г.Демидюка. При цьому ТОВ «Українська промислова компанія «Крок» пропонувала шкарпетки по 9,30 грн за пару. Однак дешевша заявка була відхилена, оскільки фірма не надала у складі своєї пропозиції зразок виробу.

Разом з тим, в один день з тендером МВС свою закупівлю шкарпеток провів Департамент господарського забезпечення СБУ, який придбав їх за 6,80 у фірми «ДіСі» з урахуванням ПДВ.

Нагадаємо, МВС щорічно закуповує подібні шкарпетки. Торік їх ціна становила 10,80 грн, у 2011 - 8,92 грн.

Також цього року значно подорожчали й деякі інші предмети одягу для міліціонерів. Наприклад, казармені тапочки в 2011 році МВС купувало по 19,82 грн, а зараз - по 27,60 грн. Зимові костюми для працівників ДАІ рік тому купувалися по 1 489 грн, зараз - по 1637 грн.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus