УКРАЇНА

15:56

21.05

Місцевій владі надається право створювати спеціальні комісії, у разі масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця

Місцевій владі надається право створювати спеціальні комісії, у разі масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця

В Азарова почали готуватися до масових звільнень

0

  Кабмін затвердив порядок створення спеціальних комісій для запобігання різкому зростанню безробіття при масовому звільненні

Про це йдеться в постанові Кабміну № 305 від 22 квітня 2012 року «Про затвердження Порядку створення спеціальних комісій з прийняття заходів для запобігання різкому зростанню безробіття під час масового звільнення працівників», текст якого мають «Коментарі».

Зокрема, затвердженим Порядком місцевій владі надається право створювати спеціальні комісії, у разі масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця.

Завданням такої комісії має стати розробка заходів, спрямованих на зменшення чисельності вивільнюваних працівників, підготовка пропозицій про внесення змін до програми зайнятості населення.

Відповідно до покладених на неї завдань, комісія уповноважена проводити аналіз заходів щодо зменшення чисельності вивільнюваних працівників, а також може розглядати питання про можливість надання підприємствам, на яких передбачається масове вивільнення працівників, фінансової допомоги у формі пільгових кредитів, відстрочки платежів до місцевих бюджетів.

Згідно з документом, комісія також може вносити пропозиції щодо розширення сфери застосування праці, зокрема, за рахунок організації громадських робіт для працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення, у зв´язку із зупинкою (скороченням) виробництва продукції.

Організаційно-технічне забезпечення діяльності комісії покладається на місцеві держадміністрації.

Як повідомляли «Коментарі», нардепи від фракції Партії регіонів Олександр Стоян та Ярослав Сухий зареєстрували у Верховній Раді проект Трудового кодексу. Законопроект складається з 9 книг (444 статті), а також прикінцевих та перехідних положень. «Необхідність прийняття Трудового кодексу України обумовлена ​​докорінними змінами всієї системи суспільних відносин, які відбуваються в Україні у зв´язку з формуванням ринкових відносин та соціально-економічних перетворень», - наголошується в пояснювальній записці до законопроекту.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus