УКРАЇНА

04:17

23.05

Колобов пообіцяв взяти до уваги всі слушні пропозиції бізнес-спільноти

Колобов  пообіцяв взяти до уваги всі слушні пропозиції бізнес-спільноти

Металургія більше не головна стаття експорту України

0

  У 2012 році Україна отримала від експорту сільгосппродукції більший дохід, ніж від експорту продукції металургії

Як повідомили «Коментарям» у Міністерстві фінансів України, про це під час зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації заявив міністр фінансів України Юрій Колобов.

«У 2012 році дохід від експорту продукції сільського господарства перевищив дохід від експорту металургії», - зокрема сказав він.

За словами міністра, плани Кабміну «збільшити темпи зростання аграрного сектора мінімум у два рази і досягти обсягу експорту зерна в 100 млн тонн були одноголосно підтримані бізнес-спільнотою».

Крім того, міністр висловив солідарну з банкірами позицію з необхідності підтримки фінансового сектора в частині посилення захисту активів та інвестицій, популяризації та збільшення частини безготівкових розрахунків.

Учасники зустрічі також обмінялися думками з приводу підвищення ефективності боротьби з «сірим» імпортом. На думку представників Асоціації, 90% продукції в категорії ноутбуків ввозиться в країну нелегально, без дотримання митних вимог і процедур.

Учасники погодилися, що кращим рішенням є вдосконалення норм Податкового кодексу в частині обмежень реалізації імпортних товарів для суб´єктів спрощеного оподаткування.

Колобов зазначив, що всі слушні пропозиції бізнес-спільноти будуть обов´язково взяті до уваги.

Як повідомляли «Коментарі», промислове виробництво в Україні продовжує падіння. У березні цього року воно скоротилося на 5,2% порівняно з березнем минулого року.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus