УКРАЇНА

13:56

23.05

МОЗ проведе власне розслідування

МОЗ проведе власне розслідування

Богатирьова зацікавилася ненаданням допомоги вмираючому в центрі Києва

0

У МОЗ України з´ясують причини ненадання медичної допомоги людині працівниками приватного закладу охорони здоров´я

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі МОЗ, за розпорядженням міністра охорони здоров´я України Раїси Богатирьової в міністерстві створена робоча група для розслідування причин ненадання медичної допомоги людині працівниками приватного закладу охорони здоров´я.

Так, робоча група на чолі із заступником міністра охорони здоров´я Олександром Толстановим повинна вивчити обставини, за яких працівниками приватного закладу охорони здоров´я було відмовлено в наданні медичної допомоги особі, яка перебувала в небезпечному для життя стані, і зробити відповідні висновки.

У МОЗ нагадали, що Законом України «Про екстрену медичну допомогу» передбачається, що кожен громадянин України і будь-яка інша людина мають право повідомити лікаря або працівникові найближчого закладу охорони здоров´я незалежно від форми власності та підпорядкування про свій невідкладнмй стан  або про невідкладний стан  іншої людини.

Відповідно до статті 136 Кримінального кодексу України, ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, за можливості надати таку допомогу або неповідомлення про такий стан особи належним установам чи особам, якщо вони спричинили смерть потерпілого, караються обмеженням волі на строк від трьох до п´яти років або позбавленням волі на строк від двох до п´яти років.

Як повідомляли «Коментарі», вчора вдень у центрі Києва по вулиці Саксаганського було виявлено тіло чоловіка. Біля тіла лежали револьвер і гаманець. Згідно з документами, загиблого звали Парфенюк Анатолій Валентинович. Пізніше в міліції заявили, що загиблий помер від ножового поранення.

НП сталася неподалік  від клініки Healthy & Happy. Після прибуття міліції на місце події в клініці заявили, що, оскільки заклад - приватний, «лікарі приймають за попереднім записом і всі зайняті», тому обстежити потерпілого вони не можуть. Пізніше, на вимогу очевидців, один з лікарів все ж оглянув потерпілого, однак реанімаційні заходи не допомогли. Загалом «швидка» прибула на місце події через півгодини після виклику.

Столична міліція відкрила кримінальне провадження за фактом ненадання лікарями клініки Healthy & Happy допомоги жертві вчорашнього вбивства на вул. Саксаганського.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus