УКРАЇНА

23:54

16.02

За реформування Мінекономрозвитку поборються дві консалтингові компанії

За реформування Мінекономрозвитку поборються дві консалтингові компанії

0

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов ініціював масштабний проект з модернізації  міністерства    

Мета реформування: перетворення міністерства на  потужний центр формування і реалізації економічної політики. 23 квітня Ігор Прасолов зустрівся з представниками компаній «ERNST & YOUNG» та PricewaterhouseCoopers («PwC Україна») для обговорення перспектив співпраці в межах відкриття проекту з модернізації міністерства, передають «Коментарі».

«У нас є власні напрацювання, а у вас - великий досвід роботи та розуміння українського ринку. Проаналізувавши нашу діяльність і застосувавши передовий світовий досвід, ми хочемо побудувати ефективне міністерство, вибравши найбільш оптимальний варіант управління економікою саме в Україні», - акцентував увагу Ігор Прасолов.

У рамках роботи над проектом з модернізації Мінекономрозвитку, в січні 2013 року була розроблена Концепція реформування міністерства, де визначено мету, напрямки та етапи реформування Мінекономрозвитку, а в лютому-березні - проведено перший етап відбору міжнародних консалтингових компаній. Під час їх ретельного відбору враховувалися досвід роботи компаній, у тому числі і на українському ринку, підходи до роботи над проектом, ступінь деталізації проекту тощо.

«Ми готові повністю вас підтримувати, тому що для нас це не тільки цікаве завдання зробити консультаційний проект, ми знаємо, що ви робите і хочемо, щоб у вас все вийшло, щоб бізнесу - і українському, і світовому - комфортно працювалося в Україні», - сказав представник «ERNST & YOUNG» Артем Козловський.

У рамках другого етапу відбору міністром було запропоновано «ERNST & YOUNG» та PricewaterhouseCoopers («PwC Україна») підготувати пропозиції щодо етапів, орієнтовного графіку робіт і організаційного забезпечення реалізації проекту з модернізації міністерства. А 23 квітня відбулося обговорення пропозицій та перспектив подальшої співпраці.

«Нам треба дуже швидко визначитися і приймати рішення в максимально стислі терміни, з тим, щоб вже після травневих свят приступити до роботи», - підкреслив міністр.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus