УКРАЇНА

16:37

22.05

Гроші

Президент довірив Бойку взаємодію з Митним союзом

0

  Президент Віктор Янукович призначив Віце-прем´єр-міністра Юрія Бойка керівником робочої групи з питань розвитку взаємодії України з Митним союзом

 Про це йдеться в розпорядженні Глави держави № 149/2013-рп «Про внесення змін до Розпорядження Президента України від 6 червня 2011 року № 190», розміщеному на його офіційному сайті.

Згідно з документом, вноситься часткова зміна пунктів 2 і 3 до розпорядження Президента від 6 червня «Про Робочу групу з питань розвитку взаємодії України з Митним союзом Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації».

 Зокрема, Президент увів до складу даної робочої групи Віце-прем´єр-міністра Юрія Бойка, призначивши його керівником робочої групи і звільнивши від виконання цих обов´язків віце-прем´єр-міністра Костянтина Грищенка.

 Також до складу робочої групи введено Міністра закордонних справ Леоніда Кожару та заступника Міністра охорони здоров´я Олександра Толстанова.

 Крім того, у складі робочої групи затверджений урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П´ятницький.

 Разом з тим, даним розпорядженням Президент вивів зі складу робочої групи Аніщенка, Грищенка, Климкіна, Сіденка.

 Як повідомляли «Коментарі», прем´єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Митний союз погодився надати Україні статус спостерігача і відповідні документи будуть підписані в кінці травня.

 У свою чергу, заступник голови Мінекономрозвитку Російської Федерації Олексій Лихачов заявив, що остаточного рішення про наділення України статусом спостерігача в Митному союзі ще не прийнято 

   

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus