УКРАЇНА

21:45

25.05

Каськів підписав черговий договір по LNG-терміналу з американською компанією Excelerate Energy

Каськів підписав черговий договір по LNG-терміналу з американською компанією Excelerate Energy

Каськів знайшов підрядника для встановлення LNG-терміналів

0

16 квітня в Х´юстоні укладено договір про розміщення плавучого LNG-терміналу біля порту Південний в Одеській області між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України і компанією Excelerate Energy (США)

Про це повідомляє прес-служба Держінвестпроекту.

«Американська компанія Excelerate Energy починає підготовку інженерних робіт для розміщення морської платформи з прийому скрапленого  газу на чорноморському узбережжі України», - повідомляє Владислав Каськів.

При цьому польський підрозділ міжнародної компанії ILF займеться передпроектними та вишукувальними роботами на першій стадії проектування наземних елементів українського LNG-терміналу.

Держагентство запевнило, що юристи з Baker Botts зробило юридичні висновки про можливість безперешкодного провезення газу через протоки Босфор і Дарданелли.

Як повідомляли «Коментарі», 26 листопада 2012 року Держінвестпроект і Excelerate Energy уклали рамкову угоду про кооперацію. Excelerate Energy L.P. володіє найбільшим в світі флотом плавучих LNG-терміналів (9 штук).

При цьому в березні цього року стало відомо, що держпідприємство «Національний проект «LNG Термінал» не змогло залучити 2 кредиту на загальну суму 221,946 млн євро.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus