УКРАЇНА

01:25

24.05

Одеса підвищує кредитний рейтинг

Одеса підвищує кредитний рейтинг

0

  Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» підвищило кредитний рейтинг міста Одеси до рівня uaA-, прогноз  «стабільний»  

У прес-релізі, поширеному агентством «IBI-Rating», зазначено, що в 2012 р. місто поліпшило ряд показників соціально-економічного розвитку. Успішний соціально-економічний розвиток та ефективна бюджетна політика місцевої влади дають можливість підтримувати високий рівень бюджетного забезпечення ... Дохідна частина бюджету міста добре диверсифікована ... Підвищення кредитного рейтингу міста за результатами 2012 обумовлене зниженням боргового навантаження на міський бюджет при активній політиці міської влади, спрямованій на зменшення боргового тиску; скороченням валютних ризиків у зв´язку з достроковим погашенням частини боргу, номінованої в іноземній валюті, а також - збільшенням показників економічного і соціального розвитку протягом звітного періоду, яке може розглядатися як усталена тенденція».

На своїй сторінці у Facebook мер Одеси Олексій Костусєв прокоментував дану подію так: «Це найкраща відповідь нашим критикам ... Своє головне завдання бачу в тому, щоб поліпшення відчули прості одесити».

 

 

   

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus