УКРАЇНА

10:48

24.04

Гроші

«Вікінг» Укрзалізниці нарощує обсяги перевезення

0

Поїзд комбінованого транспорту «Вікінг» в лютому поточного року перевіз в 4,8 рази більше контейнерів, ніж в січні

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі компанії.

Минулого місяця поїздом «Вікінг» в напрямку Білорусі і Литви було перевезено 114 двадцятифутових і 142 сорокафутових контейнерів. Серед основних вантажів, які перевозились за цими маршрутами, були вироби з чорних металів і каучук. Також у складі «Вікінга» перевозилися порожні контейнери на Білорусь і Литву для завантаження і подальшого їх розвантаження на станціях України.

Нагадаємо, що «Вікінг» почав регулярне курсування по території України 19 січня. Він курсує по понеділках і четвергах, за встановленим графіком руху, незалежно від кількості вагонів. Зростанню обсягів транспортування контейнерів сприяли регулярні відправки і гнучка тарифна політика Укрзалізниці. За рішенням тарифної комісії відомства, з 1 лютого на експортно-імпортні контейнерні перевезення по території нашої країни у складі цього поїзда застосовується 20% знижка до діючих тарифів.

Групи вагонів для потягу «Вікінг» готують на великих станціях України, таких як Київ-Ліски, Донецьк-Ліски, Луганськ-Ліски, Харків-Ліски, Дніпропетровськ-Ліски, Нікополь, Запоріжжя-Ліве і Стаханов. Для залучення і нарощування обсягів експортно-імпортних вантажів керівництво Укрзалізниці надало дозвіл на перевезення вантажів у контейнерах і контрейлерними відправками (з використанням платформ) у складі потягів «Вікінг» ще двом станціям: Новомосковськ-Дніпровський (Придніпровської залізниці) і Чорноморська (Одеської залізниці).

Відправляється поїзд по понеділках і четвергах зі станцій Іллічівськ-Поромна, Іллічівськ і Одеса-Порт. Групи вагонів, які перевозяться з вищевказаних станцій та станції Одеса-Ліски, об´єднуються по станції Одеса-Застава-1.

Остаточне об´єднання основного складу поїзда здійснюється на станції Козятин-1.

«З півдня на північ вантаж перетинає Україну менш ніж за добу - це серйозна конкурентна перевага. Є зацікавленість з боку власників вантажу і сподіваємося, що зі зростанням ділової активності в весняно-літній період вантажопотік зросте ще більше», - зазначив головний інженер головного комерційного управління Укрзалізниці Сергій Вялков.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus