УКРАЇНА

11:54

23.05

Гроші

«Енергоатом» оголосив тендер на багатомільйонний кредит

0

НАЕК "Енергоатом" оголосила два тендери на право надання кредитних коштів. Заявки на відповідні державні торги подаються до 15 червня. У переможців конкурсу НАЕК залучить кредит на суму, що перевищує 134,8 млн. доларів 

Про це повідомляє «Вісник державних закупівель»

Перший тендер компанії буде складатися з двох лотів. Організація, яка виграла держторг на отримання першого лота, надасть замовнику кредит на суму 80 млн. доларів. Переможець тендеру по другому лоту надасть НАЕК позику в розмірі 50 тис. гривень. 

У переможця, який виграв другий держторг, буде залучено кредит на суму, еквівалентну 84,15 млн. чеських крон. Отримані за підсумками тендеру кошти будуть використовуватися для оплати поставки систем виробничого захисту, призначених для установки на п´ятому енергоблоці Запорізької АЕС. Закупівля цих  систем буде здійснюватися у чеської компанії Skoda. 

Раніше держзакупівлі послуг надання кредиту НАЕК здійснила у Чеського експортного банку. За рахунок залучених коштів фінансується закупівля комплексу СГІУ-М, виготовленого компанією Skoda. Комплекс буде використаний для модернізації устаткування інших блоків ЗАЕС. 

 

Джерело: «Вісник державних закупівель»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus