УКРАЇНА

04:03

28.05

Гроші

Якщо МВФ відмовить у кредиті, Мінфін піде жебракувати десь ще

0

У разі ненадання кредиту від МВФ Україна буде звертатися до інших організацій. Про це заявив міністр фінансів Федір Ярошенко

Так, відповідаючи на запитання про те, чи планує уряд, виходячи з затримки надання МВФ кредиту, звертатися до інших структур для зовнішніх запозичень, Ярошенко відповів: «Ну, безумовно, так. Життя у нас залежить від багатьох факторів. Якщо не дає нам кредит МВФ, то життя в Україні вже дуже погане».

Він пояснив, що система надання Україні кредитів від МВФ - це захисний механізм державних фінансів України на всіх світових ринках і «кредити, які надаються за програмою stand-by, яка зараз у нас діє, йдуть не на підтримку платіжного балансу нашої держави і ми не фінансуємо дефіцит державного бюджету за рахунок stand-by МВФ, але для цього дуже важливо мати такі фактори, мати програму».

У той же час Ярошенко не повідомив, до яких інших структур Україна планує звертатися з проханням про кредити. Також він зазначив: «Робота з МВФ - це один з важливих пріоритетів Міністерства фінансів та уряду щодо дії цієї програми і ми ведемо активні переговори, і я дуже сподіваюся, що у нас все буде йти за запланованою програмою».

Також він повідомив, що на Міжнародній конференції, яка пройшла в Лондоні 16-17 травня і була присвячена питанням інвестиційного клімату в Україні, керівник МВФ в України Макс Альєр відзначив, що в Україні є як позитивні кроки так і проблемні моменти в роботі з МВФ, але вони долаються.

«Я впевнений, що ми впораємося з цими викликами, проблемами і запустимо програму роботи МВФ», - додав Ярошенко.

Як повідомляли Коментарі, голова представництва Міжнародного валютного фонду в Україні Макс Альєр 16 травня заявив, що Україна повинна розпочати пенсійну реформу і підвищити тарифи на газ для населення, щоб отримати чергову порцію кредиту від МВФ.

Джерело: «РБК-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus