УКРАЇНА

08:19

22.06

Заради картоплі Азаров готовий «пустити кров» губернаторам

Заради картоплі Азаров готовий «пустити кров» губернаторам

0

Прем´єр-міністр України Микола Азаров відзначає незадовільний рівень виробництва овочів в Запорізькій, Кіровоградській і Херсонській областях. Про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів

«Сьогодні ми починаємо заслуховування голів обласних державних адміністрацій щодо стану та перспектив розвитку виробництва овочів, в тому числі картоплі, а також створення ринкової інфраструктури для забезпечення населення овочами та фруктами», - сказав Азаров.

Він зазначив, що за пропозицією Міністерства аграрної політики і продовольства першими з даного питання відзвітують керівники Запорізької, Кіровоградської та Херсонської областей, де, за оцінкою МінАПК, стан справ найгірший.

«Зауважте, в цих областях самим Богом дано виробляти овочі та фрукти в достатку для всієї України, і не тільки для України. Згадайте, що, наприклад, мелітопольську черешню і херсонські томати знали і у Франції, і у Великобританії», - сказав Азаров. За його словами, після розгляду урядом звітів керівників трьох областей можуть бути прийняті, в тому числі, і кадрові рішення.

Крім того, Азаров заявив, що уряд сьогодні розгляне проект розпорядження Кабміну про затвердження плану першочергових заходів щодо розвитку виробництва овочів.

Як повідомляли Коментарі, сьогодні українська рання картопля в роздробі коштує більше 20 гривень, у той час як єгипетська - близько 14 гривень. Однак, за прогнозами фахівців, середня ціна на молоду картоплю в поточному сезоні буде на рівні 8 гривень за кілограм.

Фото: PHL

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus