УКРАЇНА

04:06

23.05

Джарти злий, що не може відрізнити китайську гречку від української

Джарти злий, що не може відрізнити китайську гречку від української

0

Голова Ради міністрів Автономної республіки Крим Василь Джарти заявляє, що китайська гречка на прилавках кримських магазинів продається в українській розфасовці, тому її не відразу вдається розпізнати

Під час засідання уряду автономії у вівторок, Джарти висловив невдоволення тим, що закупівлею китайської гречки займається якась комерційна структура.

"Купує незрозуміла структура за незрозумілі кошти з незрозумілою ціною незрозумілої якості, фасують її незрозуміло де. Більш того, розуміють, що наша ментальність така, що не хочуть її люди є, фасують в українську фасовку. Люди дізнаються про це тільки тоді, коли зварять, а від неї мамалига одна залишається", - заявив Джарти.

Крім того, він відзначив, що автономія не може контролювати ціну на крупу.

"Закуповує комерційна структура, гроші тому недержавні, і реалізує тут за дорученням Кабінету міністрів з недержавної і некомунальної мережі, тобто "гарний бізнес" - купив за ціною і з населення витягують кошти. Потрібно до Азарова звернутися і сказати: Миколо Яновичу, де дешева гречка, яку ви обіцяли? І чому не держава закуповує, а комерційна структура? І нехай прем´єр-міністр відповість на це запитання", - зазначив кримський прем´єр.

Постійний представник президента України в Криму Володимир Яцуба, який був присутній на засіданні, повідомив, що реальна вартість гречки в автономії складає 22 гривні.

"На центральному ринку, я спеціально їздив, - 22 гривні, вже три тижні тримається", - додав він.

Фото з сайту sannews.com.ua

Джерело: «Український тиждень»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus