УКРАЇНА

14:47

27.05

Гроші

Рада займеться платниками єдиного податку на початку червня

0

Верховна Рада розгляне запропонований Кабінетом міністрів проект змін до Податкового кодексу щодо платників єдиного податку на пленарному тижні 31 травня-3 червня. Про це заявив народний депутат фракції Партії регіонів, голова парламентського комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутинник

«(Він буде розглядатися) на наступному пленарному тижні», - сказав Хомутинник.

Депутат повідомив, що відповідний законопроект вже зареєстрований у Раді.

«Запропоновано збільшити оборот для суб´єктів спрощеної системи до 2 млн гривень, а для підприємців на спрощеній системі, які працюють на юридичній основі - до 5 млн гривень, а також ставку податку, яку вони сплачують, зменшити вдвічі», - сказав Хомутинник.

Також проектом пропонується скасувати обов´язкову сплату єдиного соціального внеску пенсіонерами та інвалідами, якщо вони є підприємцями-спрощенцями, а крім того, скасовуються штрафи за несплату єдиного соціального внеску.

«На мій погляд, в цьому законопроекті запропоновані всі ті механізми, яких очікує бізнес... Мені здається, це буде той шлях, який допоможе розвиватися малому бізнесу і завершить всі можливі спекуляції навколо спрощеної системи і Податкового кодексу в цілому», - сказав Хомутинник.

Він зазначив, що проект розроблявся урядом спільно з представниками бізнес-асоціацій і депутатів з профільного парламентського комітету.

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus