УКРАЇНА

00:23

21.05

Гроші

Профспілки за порадою Азарова підуть на городи

0

Профспілки мають намір з´ясувати, чи можливо в Україні отримати землю і вирощувати продукти власноруч, як це радить уряд

Про це повідомили в прес-службі Національного форуму профспілок України.

Зокрема, під час експерименту «Земля трудящим?» представники регіональних організацій напишуть до ста заяв у кожному регіоні на отримання землі і доведуть до громадськості результати своїх спроб одержати землю і «взятися за лопати».

«Передумовами для експерименту стала Земельна реформа, яка постійно анонсується представниками владних еліт. В українському суспільстві є чимало побоювань, що в результаті «соціальних реформ» незахищені верстви населення будуть фінансово виснажені, і тоді відбудеться масова приватизація землі в інтересах олігархічних груп України та «близького зарубіжжя». Хоча відповідно до закону, кожен громадянин України має право безкоштовно отримати землю», - зазначив голова НФПУ Мирослав Якибчук.

Тим часом, приводом для експерименту, підкреслив він, стали слова прем´єр-міністра Азарова, який заявив, що українцям нема чого скаржитися на своє соціальне становище, а замість цього - «брати в руки лопату і йти вирощувати собі продукти». «От ми і перевіримо, наскільки реальним є втілення пропозицій уряду», - заявив Якибчук.

Як відзначили в прес-службі, це є другим соціальним експериментом НФПУ. Перший соціальний експеримент, під час якого п´ять чоловік з різних регіонів України та різних соціальних верств добровільно жили протягом місяця на суму, офіційно визнану в якості прожиткового мінімуму в Україні, - пройшов восени 2010 року.

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus