УКРАЇНА

21:45

21.05

Гроші

Джарти вимагає від Азарова дешевої гречки

0

Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти має намір підняти питання поставки з Китаю та реалізації на ринках країни дешевої гречки на найближчому засіданні ради регіонів, яке відбудеться на початку червня в Криму. 

Про це Джарти повідомив на засіданні Ради міністрів АРК, передає сайт «Крим.Коментарі». 

«Я хочу сказати, що Крим не може контролювати ціни на гречку, тому що закуповувала гречку з Китаю не держава, а комерційна структурна, гроші були не бюджетні, то є хороший бізнес, купив за певною ціною гречку, а тепер з населення вичавлює такі ж гроші, як за українську гречку. Тому потрібно звернутися до Азарова і сказати: Микола Янович, де дешева гречка, яку ви обіцяли, чому не держава закуповувала, а приватна структура? », - сказав він. 

Таким чином, прем´єр-міністр виправдав заступника міністра економічного розвитку і торгівлі АРК Світлану Вербу, яка не змогла пояснити постійному представнику Президента України в АРК Володимиру Яцубі, чому вартість гречки в Криму досі залишається на високому рівні. 

За інформацією Верби, середня вартість кілограма гречки на ринках автономії складає 19 грн 29 коп. 

«Скажіть, де продається така гречка, - запитав у неї Яцуба. - Я поїхав на центральний ринок спеціально і подивився, так от вартість кілограма гречки становить 22 грн. Можна хоча б на гривню скинути ціну, це наше принципове питання », - сказав Яцуба. 

 

Джерело: «Крим. Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus