УКРАЇНА

11:44

23.05

В очікуванні кінця світу українці купують бункери

В очікуванні кінця світу українці купують бункери

0

Харків´яни слідом за ажіотажем на будівництво персональних підземних укриттів на випадок природних катаклізмів, техногенних катастроф, який спостерігається в Європі, США і сусідній Росії, скуповують підземні бункери. Адже древні майя передбачили апокаліпсис на 21 грудня 2012 року. Оголошення про підземні будинках вже з´явилися в Інтернеті 

Побудувати «квартиру» для родини з 4 осіб під землею на 0,5-2,5 метра в 40 «квадратів» з системою очищення повітря, автономної каналізацією, водопостачанням та електрикою можна за 5-6 місяців, пише газета «Сегодня»

«Ми почали займатися бункерами з минулого року, це новий затребуваний напрямок, і в нас уже є потенційні замовники. Ви ж бачите, що твориться у нас у світі? »- говорить директор компанії В´ячеслав Лисенко. 

Мінімум - земельна ділянка або приватний будинок з підвалом і готівкою $ 30-120 тис. Вартість підземної хатки залежить від терміну планованої «відсидки». «Є різні рівні бомбосховища: така функція, як фільтрація повітря (люди пішли на 1-2 діб), а є - регенерація повітря, яка стоїть на підводних човнах, можна жити до 2 місяців. Від цього і залежить вартість», - говорить В´ячеслав Лисенко. Виробники кажуть: бункери затребувані найбільше в Києві та Сімферополі у забезпечених людей, у Харкові всього декілька клієнтів обзавелися притулками. 

Здають приміщення під ключ - з кухнею, санвузлом і душем на глибині 2,5 метра від поверхні землі. 

«Основа для бункера - це бетон, головне, щоб він був міцним, внутрішня обробка - екологічно чисті матеріали, які представлені у нас, - наприклад, гіпсокартон. Ми також встановлюємо системи життєзабезпечення. Можемо запропонувати варіант установки дизельного генератора для вироблення електрики, якщо його не буде ззовні», - говорить виробник бункерів Олег. Меблюють свої притулки самі замовники, як і формують запаси продовольства. Єдине, що навряд чи може бути під землею, - система опалення. «Ви там не замерзнете, там температура - +17 градусів», - каже Олег. ъ

Фото з сайту segodnya.ua

Джерело: «Сегодня»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus