УКРАЇНА

16:42

24.05

Гроші

Вадиму Новинському принесли вибачення

0

Проти українського бізнесмена Вадима Новинського ведеться інформаційна кампанія з використанням "чорного піару"

Про це пише Інтернет-видання "Економічна правда"
12 травня до його редакції електронною поштою було відправлено сфальсифікований лист від Національної ради іноземної торгівлі США (NFTC) на ім´я українського прем´єр-міністра Миколи Азарова.

У цьому листі американська сторона нібито запрошувала Азарова на зустріч 19-20 травня під час проведення Азіатсько-Тихоокеанського економічного форуму для обговорення торгових питань, пов´язаних із власником "Смарт-холдингу" Вадимом Новинським.

Також у документі йшлося про нібито існуючі зв´язки Вадима Новинського з операціями картелю Хуареса. У результаті дана сфальсифікована інформація була оприлюднена на сайті "Економічної правди" під заголовком "Американці запрошують Азарова поговорити про Новинського і кокаїн".

Через кілька годин після публікації з´ясувалося, що лист NFTC є підробкою. Білл Рейнш, віце-президент цієї організації в коментарі "Економічній правді" повідомив, що очолювана ним організація не писала подібного листа і взагалі не запрошувала Миколу Азарова відвідати Монтану. "Нам також нічого не відомо з описаного в листі про Вадима Новинського", - додав Рейнш.

Після проведення NFTC внутрішнього розслідування, вдалося встановити, що лист було сфальсифіковано невідомими особами з використанням тексту запрошення новозеландського прем´єр-міністра відвідати зустріч у Монтані.

Аналогічне розслідування було проведено і Міністерством закордонних справ України.

Сьогодні "Економічна правда" принесла вибачення своїм читачам, Вадиму Новинському, а також компаніям "Смарт-холдинг" і "Метінвест" за помилкове оприлюднення сфальсифікованої інформації.

Редакція надала "Смарт-холдингу" повні вихідні дані про розповсюджувачів сфальсифікованого листа і готова й надалі сприяти в розслідуванні для виявлення замовників нечесної інформаційної кампанії проти Вадима Новинського

Джерело: «Економічна правда»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus