УКРАЇНА

15:15

22.05

ЄС дав 12 млн євро на розвиток Криму і Севастополя

ЄС дав 12 млн євро на розвиток Криму і Севастополя

0

Європейський Союз вирішив виділити 12 млн євро у 2011-2015 роках на економічний розвиток Криму і Севастополя. Про це йде мова в повідомленні прес-служби Ради міністрів Криму

Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти і європейський комісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле 13 травня підписали в Брюсселі (Бельгія) відповідну угоду про фінансування програми «Підтримка спільної ініціативи співробітництва в Криму».

«Для нас первинні не гроші, а співпраця. Угода - це міст між Кримом і Євросоюзом», - сказав Джарти.

Угода, реалізація якої розпочнеться в поточному році, передбачає виділення 5 млн євро на розвиток туристичної сфери Криму, такої ж суми - на розвиток соціальних об´єктів і 2 млн євро - на залучення іноземних інвестицій в економіку Севастополя.

Гроші, спрямовані на розвиток туризму, підуть на створення довідково-інформаційних туристичних бюро і навчального центру для людей, що працюють в рекреаційній сфері, а також розробку розрахованого на 10 років плану реструктуризації здравниць Криму.

Кошти, виділені на розвиток соціальної сфери, будуть витрачені на реконструкцію об´єктів інфраструктури - котелень, водоводів, водонапірних башт, газопроводів - в найменш забезпечених районах Криму.

За даними Радміну, після практичної реалізації програми, розрахованої на 4 роки, ще 2 роки відводиться на аудити і оцінки використання грошей.

Нагадаємо, в лютому ЄС за сприяння Програми розвитку Організації Об´єднаних Націй (ПРООН) і Радміну Криму відкрив у Сімферополі Агентство регіонального розвитку Криму.

Фото з сайту discussiya.com

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus