УКРАЇНА

14:20

18.06

Гроші

У Рахунковій палаті виявили, що Азаров занизив зростання ВВП

0

Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України в січні-березні 2011 року склало 5,7%, вважають експерти Рахункової палати

«Виконання державного бюджету в першому кварталі поточного року здійснювалося в умовах пожвавлення економіки. Приріст реального ВВП, за експертною оцінкою Рахункової палати, становив 5,7%», - повідомляється на веб-сайті відомства за підсумками аналізу виконання держбюджету в першому кварталі.

У повідомленні наголошується, що зростання економічної активності не супроводжувалося відповідним поліпшенням стану ринку праці: кількість зареєстрованих безробітних за січень-березень зросла на 12,6%.

«Посилилася напруженість на ринку праці. Кількість офіційно зареєстрованих безробітних, за методологією Державної служби статистики, за січень-березень зросла на 12,6% і до 1 квітня склала майже 614 тис. осіб», - відзначає Рахункова палата.

При цьому, за її даними, всупереч вимогам законодавства три чверті підприємств державного сектору економіки - суб´єктів природних монополій працювали протягом першого кварталу 2011 року без затверджених фінансових планів, що значно обмежило можливість здійснення державного контролю за їх діяльністю.

Як повідомляли «Коментарі», прем´єр-міністр Микола Азаров у квітні заявляв, що ВВП України за перший квартал поточного року зріс на 5%.

За даними Держстату, реальний ВВП України в 2010 році зріс на 4,2%. Уряд країни прогнозує прискорення зростання ВВП в 2011 році до 4,5%.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus