УКРАЇНА

18:43

22.05

Гроші

У Донецьку пройде Форум з реструктуризації управління в Україні

0

На правах реклами

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ 2011: сучасні методи управління державними організаціями. Під такою назвою 24-25 травня в Донецьку пройде V Національний Форум, організаторами якого виступає Донецька облдержадміністрація та компанія Conference House

Рівень організації та управління бізнесом в Україні має стійку тенденцію підвищення. Більшість провідних вітчизняних компаній уже сформували сучасну управлінську структуру. У порівнянні з бізнесом, державні організації відстають у своїй ефективності та рівні управління. Такий дисбаланс негативно впливає як у цілому на взаємодію влади та бізнесу, так і на реалізацію конкретних проектів у форматі державно-приватного партнерства.

При цьому очевидно, що державні і приватні організації багато в чому розвиваються і працюють за одними і тими ж управлінськими принципами. Це дає можливість активно і, найголовніше, ефективно використовувати весь арсенал інструментів, апробованих у бізнесі при реорганізації роботи державних структур.

Мета V Національного форуму «РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ 2011: сучасні методи управління державними організаціями» - розглянути специфіку та основні напрямки трансформації державного управління, а також продемонструвати кращі практики в управлінні сучасної державної організацією.

Основні тематичні блоки форуму:

•    Державне управління: основи, досвід, тенденції.

•    Вимірювання результатів та вплив на ефективність змін управління.

•    Маркетинг в управлінні державними організаціями.

•    Маркетинг територій.

•    Робота чиновника в умовах глобального інформаційного простору.

•    Людський фактор у реформуванні організації.

Крім цього, у програмі передбачено низку майстер-класів на теми: «Влада і ЗМІ: нічого особистого - тільки справа», «10 відмінностей прес-служби від pr-відділу», «Управління персоналом державної організації: оцінка, підбір, мотивація, навчання», «Корпоративна культура державної організації», «Механізми зміни репутації».

Детальна інформація про заходи, а також реєстрація на сайті www.ch.kiev.ua або за тел.: +38 044 541 1838

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus