УКРАЇНА

14:35

20.05

Гроші

У Харківській міськраді почали економити на папері

0

Газета «Харьковские известия» Харківської міськради буде публікувати рішення сесій міськради окремою брошурою, а не додатком до газети, як це було раніше

Про це в ході засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності міськради повідомив директор КП «Газета «Харьковские извести» Микола Косий.

За його словами, це зроблено для того, щоб скоротити витрати на папір і друк: рішення вже наступної сесії (відбудеться 18 травня - ред.) будуть публікуватися не тиражем у кілька тисяч як раніше, а тиражем в 400-500 екземплярів.

Він зазначив, що в газеті в обов´язковому порядку в 10-денний термін з моменту прийняття мають бути опубліковані рішення сесії і виконкому міськради, а також різні регуляторні акти.

«У нас є серйозна проблема з публікацією документів. За чотири останніх місяці ми опублікували 36 офіційних додатків з документами, кожний з яких в три рази більше, ніж сама газета. Тому ми переходимо на іншу схему», - повідомив Косий. За його словами, брошури з рішеннями будуть приходити передплатникам разом з газетою (ціна підписки при цьому не зміниться), крім цього, їх можна буде замовити на пошті.

Джерело: «STATUS QUO»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus