УКРАЇНА

19:27

22.04

У Азарова хочуть знати, куди поділося оснащення «Русланів»

У Азарова хочуть знати, куди поділося оснащення «Русланів»

0

Доповісти про обставини втрати технологічного оснащення для виробництва літаків Ан-124 "Руслан" у Києві на колишньому заводі "Авіант" (нині - Серійний завод ДП "Антонов") доручено до 1 червня Агентству держмайна України

Про це йде мова в протоколі наради, яка відбулася під головуванням першого віце-прем´єра - міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва 29 квітня у Києві, копія якого є у "Коментарів".

При цьому, повинні бути вказані посадові особи, які приймали відповідне рішення (знищення стапелів заводу), і час його прийняття та реалізації. Також уряд доручив з´ясувати вартість його відновлення.

У цей же термін Агентство має повідомити результати перевірки умов і підстав передачі розробленої в Україні конструкторської документації на виробництво літаків та складових частин до них в інші країни. Зокрема, за час Незалежності ліцензії на складання літаків "Антонов" були передані Польщі (там випускається модернізований аналог Ан-28 під власною назвою М 28 Skytrack), Росії (ліцензійне виробництво Ан-38 на НАПО ім. Чкалова наразі заморожено) на випуск регіональних літаків Ан-140, Ан-148 та Ірану на випуск Ан-140.

Крім того, Агентству доручено проінформувати про обставини та посадових осіб, які допустили встановлення контрафактних виробів на літак Ан-140, що зазнав катастрофи в Азербайджані в грудні 2005 р.

Фото: PHL

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus