УКРАЇНА

11:50

23.05

Тігіпко за 640 у.е. відправить молодих медиків у село

Тігіпко за 640 у.е. відправить молодих медиків у село

0

Уряд України встановив виплату одноразової грошової допомоги випускникам медичних і фармацевтичних вишів,  які поїдуть працювати в село. Про це повідомив віце-прем´єр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко 

"З 1 липня 2011 року встановлюється норма, яка дозволить випускникам вишів за фахом медичних та фармацевтичних професій, які їдуть працювати в села, отримувати одноразову грошову допомогу в розмірі 5 мінімальних зарплат (з 1 січня 2011 року - 941 грн. - Ред.), якщо вони уклали угоду мінімум на 3 роки ", - сказав він на прес-конференції в середу в Києві. 

Він підкреслив, що такі випускники вже в цьому році зможуть отримати майже 5 тис. грн. у вигляді такої допомоги. 

Крім того, за його словами, з 1 липня поточного року медичним і фармацевтичним працівникам, які підвищують свою кваліфікацію з відривом від роботи, буде зберігатися середня зарплата за місцем роботи. 

Також уряд встановив виплату для працівників сфери охорони здоров´я так званих оздоровчих в розмірі одного посадового окладу. Ця норма буде діяти з 1 січня 2012 року. 

За словами Тігіпка, також з 1 вересня поточного року встановлюються виплати надбавки за вислугу років працівникам соціальної сфери від 10 до 30% від посадового окладу. Її отримуватимуть працівники будинків інтернатів, реабілітаційних центрів. 

Віце-прем´єр підкреслив, що для реалізації цих змін необхідні додаткові кошти в розмірі 2,5 млрд грн і для цього уряд проситиме парламент внести відповідні зміни до держбюджету на поточний рік. 

Фото: PHL

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus