УКРАЇНА

05:11

22.05

Гроші

ФДМ вже виконав річний план з приватизації

0

Фонд державного майна України виконав річний план надходжень від приватизації. Про це повідомив сьогодні голова Фонду Олександр Рябченко 

За його інформацією, з початку року станом на сьогоднішній день надходження від приватизації становлять 10 млрд. 919 млн. грн., тоді як річний план передбачає надходження в 2011 році від приватизації на рівні 10 млрд. грн. 

«У нас план 10 млрд., але ми з Міністерством фінансів розрахувалися», - зазначив Рябченко. 

За його словами, основні надходження в розмірі 10 млрд. 575 млн. грн. були отримані від продажу 92,79% акцій ВАТ «Укртелеком». 

Крім того, Фондом держмайна був реалізований держпакет акцій «Міжнародних авіаліній України», а також низка інших пакетів акцій, що перебувають у державній власності. 

Відповідаючи на запитання про те, чи буде Фонд держмайна переглядати план надходжень від приватизації на цей рік у бік його збільшення, Рябченко зазначив, що вважає прийнятним, якщо в плані приватизації на цей рік з´явиться формулювання «більш ніж 10 мільярдів». 

Таким чином, за його словами, буде задекларовано, що Фонд планує цього року отримати ще кошти від продажу держпакетів акцій, в першу чергу енергокомпаній. У той же час, поки ще рано говорити про те, яку суму від приватизації ФДМУ ще вдасться отримати до кінця поточного року. 

Як відомо, згідно з Державним бюджетом України на 2011 рік, план надходжень від приватизації держмайна встановлено на рівні 10 млрд. грн. Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus