УКРАЇНА

07:50

08.12

матеріали по темі:

Гроші

У Києві затримали директора тресту "Київміськбуд-1"

0

Директор ЗАТ "Трест "Київміськбуд-1", що входить до корпорації "Столиця" (обидва - Київ),  Валерій Бабич затриманий у Києві за підозрою в фінансових махінаціях

Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

"Оболонська прокуратура порушила кримінальну справу за підозрою в фінансових махінаціях, і в рамках розслідування цієї справи він затриманий", - сказав співрозмовник агентства.

У тресті "Київміськбуд-1" не підтвердили і не спростували дану інформацію, посилаючись на відсутність керівництва.

Головою правління і мажоритарним акціонером тресту до проведеної ним в 2010 році додаткової емісії акцій на 104,85 млн грн є Валентин Ісак, який також займає посаду президента корпорації "Столиця" і найбільший акціонер Банку "Столиця" (Київ).

Як повідомлялося, акціонери ЗАТ "Трест "Київміськбуд-1" 29 січня 2010 року прийняли рішення збільшити статутний капітал у 700 разів, або на 104,85 млн грн, - до 105 млн грн шляхом додаткової емісії акцій. Залучені кошти трест планував направити на поповнення оборотних коштів.

Трест "Київміськбуд-1" у 2009 році скоротив чистий прибуток майже на 40% в порівнянні з 2008 роком - до 45,8 млн грн. Чистий дохід тресту в 2009 році збільшився на 51,1% - до 812,1 млн грн.

ЗАТ "Трест "Київміськбуд-1" входить до корпорації "Столиця" (Київ), яка є основним забудовником житлового масиву Оболонь в Києві.

Корпорація "Столиця" створена в 2003 році на базі ЗАТ "Київміськбуд-1" і ЗАТ "Трест "Київміськбуд-1" і працює на будівельному ринку України. До її складу входять 32 організації, які виконують весь комплекс робіт, починаючи від розробки проектно- кошторисної документації до здачі об´єкта під "ключ". Корпорація веде будівництво в Києві, Миколаєві, Чернігові, Полтаві, Вінниці, Кременчуці, Білій Церкві, Василькові.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги: Бабич, Київміськбуд-1

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus