УКРАЇНА

09:54

25.04

Гроші

Клюєв доручив всім кому зміг звітувати стосовно Податкового кодексу

0

Перший віце-прем´єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв доручив Міністерству фінансів, Мінекономіки, Міністерству соціальної політики, Державній податковій службі, Державній митній службі та Пенсійному фонду щомісяця подавати звіти про результати дії Податкового кодексу

Про це йде мова в повідомленні прес-служби першого віце-прем´єра.

За його словами, це будуть інформаційно-аналітичні матеріали з прогнозами розвитку ситуації навколо дії кодексу та пропозиціями щодо її поліпшення.

"Нам важливо постійно відстежувати всі соціальні та економічні результати податкових та інших нововведень", - зазначив Клюєв.

Він також підкреслив, що, з одного боку, влада повинна більш уважно ставитися до пропозицій підприємців, а з іншого - підвищити якість і системність аналізу результатів зміни законодавства.

Крім цього, Клюєв повідомив, що урядовому уповноваженому з питань дерегуляції господарської діяльності доручено здійснювати системний моніторинг проблем у сфері оподаткування і постійно вносити пропозиції щодо їх вирішення.

Нагадаємо, в квітні віце-прем´єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прогнозував, що в травні буде презентовано законопроект про внесення змін до Податкового кодексу.

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus