УКРАЇНА

14:45

20.05

Гроші

Азарова викликають у Раду розповісти про цінову політику

0

Фракція «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» ініціює заслуховування Верховною Радою на засіданні в п´ятницю, 13 травня, в рамках «години запитань до Кабінету Міністрів» інформації прем´єр-міністра Миколи Азарова про цінову політику уряду. Про це на засіданні погоджувальної ради Ради сказав голова фракції БЮТБ Іван Кириленко

«Нашої фракцією було прийнято рішення запросити, враховуючи комплексність питання цін у країні, у п´ятницю главу уряду. Тому що жодин міністр так комплексно не володіє цим питанням як він. Він повинен висловити свою системне бачення того, що буде відбуватися в країні з питанням ціноутворення», - повідомив він.

Кириленко зазначив, що депутати його фракції внесли цілий ряд законопроектів з цього питання і БЮТБ наполягає на розгляді їх у середу.

Парламентарій підкреслив, що питання цін дуже важливе, тому закликав колег із більшості не ігнорувати ініціативи опозиції, а конструктивно підійти до її пропозицій.

Зокрема, Кириленко обурився зростанням цін на нафтопродукти, звернувши увагу на те, що Рада знизила акцизи на бензин і дизпаливо на 20%, але це жодним чином не відобразилося на реальних цінах.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Кабмін створив міжвідомчу комісію з питань забезпечення цінової стабільності на основні соціально значимі товари та послуги.

 

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus