УКРАЇНА

03:25

24.05

У супермаркетах зарезервують полиці для вітчизняних товарів

У супермаркетах зарезервують полиці для вітчизняних товарів

0

Мінекономіки та Антимонопольний комітет повинні опрацювати пропозицію щодо встановлення мінімального обсягу торгових площ в супермаркетах та гіпермаркетах для продукції місцевого виробника

Про це заявив перший віце-прем‘єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, повідомили «Коментарям» у прес-службі Мінекономрозвитку.

Мінрегіонбуду доручено терміново проінформувати Кабінет Міністрів та Координаційну раду про стан нормативного врегулювання розміщення так званих малих архітектурних форм, а також прискорити затвердження порядку розміщення тимчасових споруд відповідно до статті 28 закону «Про регулювання містобудівної діяльності».

За словами Клюєва, багато нарікань у підприємців викликають механізми нормативної оцінки землі. Тому Мінагрополітики разом із іншими органами виконавчої влади за участю Координаційної ради підприємців мають провести аналіз існуючих методик грошової оцінки землі та в 10-денний строк проінформувати Кабінет Міністрів, повідомив він. А Мінрегіонбуд має включити представників Координаційної ради підприємців до складу робочої групи по оцінці та спрощенню процедур узгодження та введення в експлуатацію будівництв, реконструкцій, тимчасових споруд та МАФів, сказав Перший віце-прем‘єр-міністр.

Він також повідомив, що Київська міська державна адміністрація отримала доручення провести зустріч з представниками адміністрацій ринків та підприємців, які на них працюють, для обговорення та вирішення проблем ринкової торгівлі, включаючи стихійну торгівлю.

Фото: PHL

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus