УКРАЇНА

04:41

27.05

Клюєв дав доручення щодо поправок до Податкового кодексу

Клюєв дав доручення щодо поправок до Податкового кодексу

0

Уряд України буде уважно працювати з усіма пропозиціями підприємців, в тому числі про необхідність внесення поправок до Податкового кодексу

Про це заявив перший віце-прем´єр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, коментуючи пропозиції Координаційної ради з розвитку малого та середнього бізнесу при Кабінеті Міністрів.

За підсумками проведеного минулого тижня засідання ради перший віце-прем´єр дав доручення відповідним органам влади по кожній пропозиції.

Клюєв заявив, що Міністерство фінансів, Мінекономрозвитку, Міністерство юстиції та Державна податкова служба пропрацюють питання зняття обмежень на реєстрацію платниками ПДВ платників єдиного податку. "У разі потреби будуть підготовлені пропозиції до розгляду у другому читанні проекту закону "Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів", - додав перший віце-прем´єр.

"На основі пропозицій підприємців Державна податкова служба отримала доручення забезпечити однозначне тлумачення і застосування норм Податкового кодексу про стягнення збору за спеціальне водокористування", - повідомив А. Клюєв.

За його словами, також будуть розроблятися пропозиції щодо можливостей зменшення ставки єдиного соціального внеску.

Клюєв зазначив, що ще одним дуже важливим питанням, яке піднімають підприємці, є питання підтримки бізнес-інкубаторів та технопарків. "Я взагалі вважаю, що створення умов для розвитку інноваційних виробництв, в тому числі в сфері малого та середнього бізнесу, є одним з найважливіших завдань уряду на сьогоднішньому етапі", - сказав перший віце-прем´єр.

Він також доручив Мінрегіонбуду терміново проінформувати Кабінет міністрів і Координаційну раду про стан нормативного регулювання розміщення так званих малих архітектурних форм, а також прискорити затвердження порядку розміщення тимчасових споруд у відповідності зі статтею 28 закону "Про регулювання містобудівної діяльності". Мінрегіонбуд повинен включити представників Координаційної ради підприємців до складу робочої групи з оцінки та спрощення процедур погодження та введення в експлуатацію будівництв, тимчасових споруд та МАФів.

За словами Клюєва, багато нарікань у підприємців викликають механізми нормативної оцінки землі, тому Мінагрополітики разом з іншими органами виконавчої влади за участю Координаційної ради повинні провести аналіз існуючих методик грошової оцінки землі і в 10-денний термін проінформувати Кабінет міністрів.

Перший віце-прем´єр також повідомив, що Київська міська держадміністрація отримала доручення провести зустріч з представниками адміністрацій ринків та працюючих на них підприємців для обговорення та вирішення проблем ринкової торгівлі, включаючи стихійну торгівлю. Столична адміністрація також має провести перевірку роботи КП "Київпарксервіс", перевірити скарги підприємців та вжити заходів у разі виявлення порушень або зловживань.

За словами А. Клюєва, Мінекономіки та Антимонопольному комітету необхідно опрацювати пропозицію про встановлення мінімального обсягу торговельних площ у супермаркетах і гіпермаркетах для продукції місцевого виробника.

"Ми нагадали керівникам усіх регіонів про необхідність суворого дотримання вимог закону про основи державної регуляторної політики при прийнятті відповідних актів на регіональному та місцевому рівнях. Також на підставі скарг підприємців буде проведена детальна перевірка рішень місцевої влади в Алчевську та Ялті", - заявив А. Клюєв.

Фото: PHL

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus