УКРАЇНА

15:17

22.05

Гроші

Харківський бронетанковий завод подужав близькосхідний контракт

0

ДП "Харківський бронетанковий ремонтний завод" (ХБРЗ) виконало дворічний контракт на капітальний ремонт танкових газотурбінних двигунів

Про це повідомили на заводі. Контракт був укладений з країною Близького Сходу. Було відремонтовано близько 150 газотурбінних двигунів, проводився ремонт комплексу керованого озброєння і прицілів. Остаточно контракт закривається в червні.

Як пояснили на заводі, в роки СРСР Калузький моторний завод (Росія), на якому виробляються танкові газотурбінні двигуни, змонтував на ХБРЗ ремонтне обладнання та передав технологію капітального ремонту. Після розпаду СРСР на російських ремонтних заводах не змогли налагодити капремонт цих двигунів та передали цю процедуру на Калузький завод. Але заводу-виробнику дуже складно ремонтувати двигуни, набагато простіше випускати нові. "Зараз ХБРЗ - монополіст з капремонту газотурбінних двигунів потужністю 1100 і 1250 к.с. на пострадянському просторі", - відзначили на заводі.

ДП "Харківський бронетанковий ремонтний завод" спеціалізується на проведенні капітальних ремонтів та модернізації танків Т-64, Т-80, Т-72 і танкових двигунів 5ТДФ і ГТД-1250. Завод також виконує ремонт танкових прицілів, лазерних далекомірів і комплексу керованого озброєння. До моменту розвалу СРСР завод виконував капремонт близько 60 танків і 55 двигунів на місяць.

Як раніше повідомляли «Коментарі», вже в середині квітня до Іраку повинна була відправитися перша партія колісних бронетранспортерів БТР-4.

Джерело: «STATUS QUO»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus