УКРАЇНА

01:39

25.04

Фестиваль Гогольfest 2013 пройде з 13 по 22 вересня 2013

Фестиваль Гогольfest 2013 пройде з 13 по 22 вересня 2013

Найцікавіші події Гогольfestу

0

 На великому культурному фестивалі країни можна буде послухати оркестр з 130 музикантів, подивитися світові театральні прем´єри і новинки українського кіно   

Програма VI фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest насичена різноманітними подіями. «Коментарі» вибрали найбільш цікаві з них.Театр

У театральній програмі фестивалю - десять вистав та літературно-музичних перфомансів. За словами організаторів, особливої ​​уваги заслуговує прем´єра українсько-французького спектаклю «сТАНЦІя» режисера Стефана Рікорделя (за участю організатора Гогольfestу Влада Троїцького), музичний супровід до якого забезпечить український проект Dakh Daughters Band. Ця постановка розповість про самотність, символом якої є вокзал і станція. «Місце, де всі завжди чекають. Місце, де ти один серед натовпу», - наголошується в анотації до вистави.

Також у рамках фестивалю відбудеться прем´єра вистави «Лід» від польського режисера Януша Опрінського. В основу лягла сценічна адаптація однойменного бестселера письменника Яцека Дука - монументальний фантастичний твір, що розкриває цілий пласт глибоких філософських, історичних та соціальних проблем під покровом закрученої альтернативної історії.Музика

В «Академічній програмі» фестивалю відбудеться близько 15 спеціальних проектів, концертів та лекцій на музичну тему. Серед найцікавіших - концерт музики Едуарда Артем´єва за участю Державного симфонічного оркестру України (диригент - Микола Лисенко), який запам´ятається своїм масштабом. У ньому братимуть участь понад 130 музикантів.

Крім того, цікавий спецпроект «Давня музика в Києві», в рамках якого народна артистка України Ніна Матвієнко представить соло-програму «Краще крізь віки».

Також всім меломанам варто побувати на музично - візуальному проекті «Дорога зі скла», від «ТЕЛЬНЮК : Сестри» та канадського художника Ігоря Поліщука.Кіно

У програмі «Кінотеатр» в рамках Гогольfestу можна буде переглянути кращі короткометражки від фестивалю МКФ «Молодість» і спецпрограми документального кіно від Docudays.

Також у фестивальні дні можна буде ознайомиться зі «свіжими» роботами вітчизняних кінематографістів: фільмами Валентина Васяновича «Креденс» і Delirium Ігоря Подольчака.

Особливою подією кіношної частини фестивалю буде приїзд польського режисера Кшиштофа Зануссі, який зустрінеться з молодими українським режисерами на лекції «Пошук ідеальних рішень в кіно».

Нагадаємо, що на відкриття фестивалю покажуть відреставрований фільм «Хліб» Мирослава Шпиковського в музичному супроводі групи PortMone.Дитяча програма

Цього року вперше на Гогольfesti функціонуватиме планета дитячої творчості «Мікрополіс». «Мікропопліс» - це простір ігор, освітній вектор яких спрямований на формування людини -творця, яка змінює світ навколо себе», - говорять організатори дитячої програми.

Дитяча секція фестивалю складатиметься з освітніх ігор. Зокрема, хлопці, спільно з професійними художниками, зможуть створювати власні культурні продукти: ставити спектаклі, придумувати історії і створювати по них книги й мультфільми, а також спробують себе у створенні соціальної реклами, запропонують власну модель міста майбутнього і осягнуть ази промислового дизайну.

Нагадаємо, що Гогольfest 2013 пройде на території колишнього заводу металоконструкцій біля метро Видубичі з 13 по 22 вересня. Організатор фестивалю Владислав Троїцький пояснює, що приміщення колишнього заводу ідеально вписуються не тільки в концепцію «Гогольfestу», але й так званого «культурного кластера» - єдиного цілісного творчого простору. Шостий Гогольfest відкриється театральним і музичним перформансом.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus