УКРАЇНА

01:41

25.04

Стиль життя

Представника опозиційного кандидата видворили з дільниці у Василькові

0

Представника кандидата в мери від опозиції Сергія Сабова, депутата обласної ради від ВО «Свобода» Любов Соцьку видалили з виборчої дільниці № 77 у Василькові

Як передає кореспондент «Коментарів», Соцька зробила зауваження членам комісії про те, що вони тримають бюлетені не на столі, як це належить, а під столом, мотивуючи це тим, що хтось може вкрасти їх. Крім того, поруч лежать їхні сумки.

Її зауваження не сподобалися членам комісії і вони, перервавши виборчий процес, проголосували за те, щоб видалити Соцьку з виборчої дільниці, тим самим виборчий процес на цій дільниці ледь не був зірваний.

Пізніше на дільницю прибув кандидат у мери від опозиції Сергій Сабов. Він заявив, що на цій дільниці його представники склали акти про порушення – видалення його представника з виборчої дільниці, а також те, що бюлетені перебувають в неналежному місці.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні у м. Василькові Київської області проходять вибори міського голови.

Спостерігача від Громадянської мережі «ОПОРА» та спостерігачів від кандидатів на посаду міського голови міста Василькова незаконно не допустили на ранкове засідання ДВК, яка знаходиться в кафе-барі «Ангел».

Виборці 13 будинків на вулиці Коцюбинського м. Василькова, що відносяться до дільниці № 321281, з невідомих причин не отримали запрошення на голосування. На ДВК № 321277 м. Василькова двоє чоловіків намагалися отримати виборчі бюлетені, незважаючи на те, що у них в паспортах не було вказано відповідного місця реєстрації.

Детальніше про кандидатів та їхні шанси на перемогу можна дізнатися тут.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus