УКРАЇНА

06:03

21.05

Організатори маршу вимагають скасування кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків без мети збуту

Організатори маршу вимагають скасування кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків без мети збуту

У День Європи разом з опозиціонерами на мітинг вийдуть любителі конопель

0

Одночасно з Днем Європи в Україні та акцією опозиції «Вставай, Україно!» у Києві пройде марш за реформування антинаркотичного законодавства

Як повідомили «Коментарям» організатори Маршу Свободи, акція розпочнеться 18 травня о 13:00 на Михайлівській площі виставою вуличного театру.

Учасники маршу вимагають від уряду невідкладно ратифікувати Національну стратегію щодо наркотиків і почати на її основі реформування антинаркотичного законодавства, зокрема – скасувати кримінальне переслідування за зберігання невеликих кількостей заборонених речовин без мети збуту.

Така реформа, на думку організаторів маршу, має законодавчо спрямувати діяльність МВС на боротьбу зі справжньою наркозлочинністю і зупинити конвеєр наркокорупції в силових структурах. Кримінальна відповідальність за дії, які не несуть шкоди суспільству, безумовно, може і повинна бути замінена на адміністративну.

«Ми вимагаємо запровадити штраф, наповнювати державний бюджет, замість викупу, який зараз збагачує міліцейську вертикаль по всій країні», - заявив прес-аташе Маршу Свободи Тарас Ратушний.

Традиційно Марш Свободи підтримує і розвиток промислового коноплярства. «У найкоротші терміни уряд має розробити і затвердити програму відродження промислового коноплярства. Зокрема, ввівши дотації для фермерів, системно працювати над залученням інвестицій в інфраструктуру переробки сировини на тканину, папір і біопаливо», - зазначив Ратушний.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Об’єднана опозиція анонсувала проведення 18 травня заключної акції «Вставай, Україно!» у Києві. В опозиції переконані, що 18 травня в акції у Києві візьмуть участь набагато більше людей, ніж в інших містах.

Цього ж дня в столиці буде проводитися День Європи, у зв’язку з чим київська влада проситиме столичну міліцію забезпечити заборону на 18 травня руху всіх видів транспорту, крім задіяного у святкуванні Дня Європи. Зокрема, Попов проситиме МВС обмежити рух транспорту з 22:00 17 травня до 07:00 19 травня на вулиці Хрещатик від вулиці Інститутської до Бессарабської площі.

Крім того, з 17 по 19 травня у зв’язку з укладанням асфальтобетонного покриття буде повністю заборонено рух транспорту вулицями Грушевського та Івана Мазепи в Києві.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus