УКРАЇНА

01:04

26.05

За словами Бригинця, пораненого моряка так і не привезли

За словами Бригинця, пораненого моряка так і не привезли

Під час перенесення пам´ятника з Поштової площі загубився моряк, що повзе

0

Під час перенесення київського пам´ятника морякам Дніпровської флотилії одна з фігур монумента була загублена

 Про це «Коментарям» повідомив народний депутат від «Батьківщини» Олександр Бригинець.

За його словами, сьогодні на Рибальському острові в Києві відкрили демонтований з Поштової площі пам´ятник морякам Дніпровської флотилії. Однак внаслідок «переїзду» пам´ятник відновили в неповному вигляді - невідомо куди зникла одна з фігур монумента - поранений моряк, що повзе по землі.

«На жаль, під час оновлення напису на пам´ятнику, де написано «Морякам героїчної Дніпровської військової флотилії», влада не додумалася написати її українською мовою, хоча деякі букви їм довелося замінити, тому що вони були втрачені при демонтажі пам´ятника з Поштової площі», - додав депутат.

«Можливо, чиновники будуть виправдовувати це автентичністю пам´ятника і неможливістю внести до нього зміни, але це може викликати тільки іронію. Адже пам´ятник не тільки був демонтований з Поштової площі незаконно, але й доданий у неповному вигляді», - заявив Бригинець.

«Влада, якщо їй потрібно, може спокійно демонтувати пам´ятник і заднім числом зробити дозвіл на перенесення його в інше місце. Тому нехай повторить те ж саме з пам´ятником Леніну на Бессарабці», - запропонував Бригинець.

На думку нардепа, під час будівництва торгового центру на Поштовій площі пам´ятник морякам Дніпровської флотилії був знесений незаконно. Згодом влада заднім числом оформила дозвіл на демонтаж цього пам´ятника.

Бригинець звернувся до Міністерства культури і Генпрокуратури з проханням перевірити ситуацію з відновленням пам´ятника не в автентичному стані.

Як повідомляли «Коментарі», 24 липня 2012 року КМДА затвердила проект реконструкції Поштової площі вартістю 320 млн грн. Нова розв´язка на Поштовій площі має бути побудована до кінця травня 2013 року. Повністю реконструкцію завершать у жовтні 2013-го.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus