УКРАЇНА

07:01

22.05

Пересування в деяких селах можливе тільки на човнах

Пересування в деяких селах можливе тільки на човнах

Села на Чернігівщині продовжує затоплювати (ФОТО)

0

У результаті весняного паводку в Чернігівській області продовжує підтоплювати окремі населені пункти і транспортні артерії

Як повідомляли «Коментарям» у Держслужбі з надзвичайних ситуацій, за останніми даними підтоплено 40 вулиць і провулків у смт Радуль, ділянка 30 м по вулиці Червонопартизанська в селі Клубівка, ділянка довжиною 40 м по вулиці Набережна в селі Мньов.

Також підтоплено ділянку довжиною 80 м по вулиці 1-го Травня в селі Шмаївка, а також ділянка вулиці 8 Березня довжиною 3700 м і ділянка вулиці Дзержинського довжиною 600 м у місті Новгород-Сіверський.

Залишаються підтопленими шість присадибних ділянок, розташованих по вулиці Деснянський в селі Дробишеве. Крім того, підтоплені села: Кнути, Якличі, Мале Устя, Короп тощо.

Порушено транспортне сполучення з селами Новосілки, Кукари, Суслівка, Плехтіївка, Старі Яриловичі, Старик, Повідов, Загатка, Прохоров і Пустинки тощо. Сполучення здійснюється за допомогою човнів.

Внаслідок підйому рівня води в Десні призупинено поромне сполучення між районним центром і селами Синютин, Пекарів, Кнути, Костирів.

Як повідомляли «Коментарі», в Києві вже підтоплені кілька пляжів, пішохідний перехід біля Голландського моста, Труханівська вулиця і частина Оболонської Набережної.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, в цьому році підйом води в річках України виявився найсильнішим за чверть століття, а деякі річки піднялися вище, ніж за весь час спостережень.

За інформацією Гідрометцентру, на Дніпрі весняна повінь вже досягла свого максимуму, а на Десні в Київській і Чернігівській областях повінь триває і досягне максимуму 15-20 травня.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus