УКРАЇНА

23:45

16.02

«Потоп» на Київщині досягне максимуму до 20 травня

«Потоп» на Київщині досягне максимуму до 20 травня

0

На Дніпрі весняна повінь вже досягла свого максимуму, а на Десні в Київській і Чернігівській областях повінь триває

Як повідомили «Коментарям» у Держслужбі з надзвичайних ситуацій, про це заявив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, максимум весняного водопілля пройшов на Дніпрі на вході в Київське водосховище. Тим часом водопілля триває на Десні в межах Чернігівської та Київської областей, тому територія заплави затоплена шаром води, який іноді досягає 2-х метрів.

Також він зазначив, що через підняття грунтових вод у деяких районах Чернігівської області спостерігається підтоплення присадибних ділянок і порушення руху автотранспорту.

Кульбіда додав, що максимальні рівні води на Десні на вході в Канівське водосховище будуть спостерігатися 15-20 травня. Це може викликати незначне підтоплення низинних сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок на території Київської області.

Одночасно, за словами директора Гідрометцентру, на Поліссі спостерігається поступове зниження рівня води на заплавних територіях. Незначні підтоплення на території Рівненської та Волинської областей можливі протягом близько 2-х тижнів.

Як повідомляли «Коментарі», в Києві вже підтоплені кілька пляжів, пішохідний перехід біля Голландського моста, Труханівська вулиця і частина Оболонської набережної.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, в цьому році підйом води в річках України виявився найсильнішим за чверть століття, а деякі річки піднялися вище, ніж за весь час спостережень.

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus