УКРАЇНА

01:57

20.04

До Дня Перемоги прикордонники обіцяють особливо лояльне ставлення до ветеранів

До Дня Перемоги прикордонники обіцяють особливо лояльне ставлення до ветеранів

На травневі свята українці масово ринулися за кордон

0

З початку травня співробітники Державної прикордонної служби України пропустили через кордон майже два мільйони осіб і більш як 424 тис. транспортних засобів

Як повідомили «Коментарям» у Держприкордонслужбі, зростання майже вдвічі потоку пасажирів і транспортних засобів у пунктах пропуску обумовлене святкуванням травневих і Великодніх свят.

«З метою створення комфортних умов для туристів прикордонниками було визначено основні пункти пропуску, де очікувалося значне збільшення пасажиро-транспортного руху і створені додаткові робочі місця», - зазначили у службі.

Також у відомстві підкреслили, що для спрощення і прискорення процедур перетинання кордону було забезпечено «безперервне функціонування «зелених коридорів», визначено додаткові смуги руху для осіб та транспортних засобів, а також здійснено низку прикордонно-представницьких зустрічей з прикордонниками суміжних країн».

Крім того, було організовано роботу з надання туристичними операторами попередньої інформації про пасажирів чартерних авіарейсів і організованих груп осіб.

«До святкування Дня Перемоги і наступних святкових днів прикордонники продовжать створювати сприятливі умови для перетинання кордону пасажирами, особливо ветеранами Великої Вітчизняної війни та групами дітей», - заявили в Держприкордонслужбі.

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus