УКРАЇНА

06:57

22.05

Новий ТВі не повинен сприйматися виключно як опозиційний канал

Новий ТВі не повинен сприйматися виключно як опозиційний канал

З ТВі будуть ліпити неопозиційне «телебачення надії». Шукають спонсора

0

  «Українське телебачення надії» має зберегти сильні сторони ТВі - неупередженість і незалежність від влади і не повинно сприйматися як опозиційний канал

Новий гендиректор ТВі Артем Шевченко хоче створити новий ТВі під гаслом «Українське телебачення надії».

«Це телебачення надії, телебачення нового життя, але зі збереженням сильних сторін ТВі: таких, як неупередженість, незалежність від влади, чіткий критичний дискурс щодо суспільно важливих подій. Йдеться про зміцнення бренду. Ми будемо впроваджувати це гасло в ефір », - заявив Шевченко, пише «Телекритика».

Також новий керівник каналу планує посилити напрям авторських програм і запросити яскравих ведучих.

На його думку, ТВі не повинно сприйматися виключно як опозиційний канал.

«Я хочу, щоб це був ТВі з розумним обличчям. Ми розширимо дискурс, в якому сприймався ТВі раніше, ніж виключно опозиційний канал, налаштований на тотальну суцільну критику влади й більше нічого. Але ми, звичайно, залишимо й критичні програми, і розслідування, але додамо також нових проектів, які покажуть, що телебачення - це більше, ніж критика», - додав Шевченко.

Разом з тим гендиректор ТВі заявив, що «інвестиції в канал збільшаться», однак поки вони не збільшені.

«Тільки тиждень пройшов після зміни власника і відомих подій, ми по суті відновлюємося і відновлюємо повноцінне мовлення, яке ми на кілька днів втратили, але я переконаний, що нам це вдасться, і ми зробимо потужний канал. Ми запрошуємо до співпраці всіх», - додав Шевченко.

При цьому він запевнив, що всі заяви звільнених журналістів будуть підписані, і уточнив, що їх не 31, а «20 з чимось».

Нагадаємо, 29 квітня колектив журналістів телеканалу ТВі, який з 23 квітня оголосив страйк, прийняв рішення піти з каналу. Під відповідною заявою підписався 31 журналіст. Пізніше Шевченко заявив, що нове керівництво телеканалу готове відновити співпрацю з усіма співробітниками, які звільнилися - в ​​разі їх бажання.

Однак співробітники, що звільнилися, заявили про намір створювати свій інтернет-проект, який «буде дійсно прозорим, тому що там не буде олігархів».

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus